Kolonie w Poroninie od 16. 07 - do 27. 07. 2019 r. Limba

Wyjazd autokarem po Mszy św. o godz. 07.00 przed Mszą bagaże wstawiamy do autokaru, należy mieć prowiant swój, po przyjeździe robicie namiotów i obiadokolacja..

Kolonia została zatwierdzona w Mazowieckim Kuratorium Oświaty.

NR ZGŁOSZENIA: [10636/MAZ/L-2019] Data zatwierdzenia: 2019-06-10

Bardzo prosimy o dokonywanie wpłaty w podpisanych kopertach lub na konto Parafii.

Przewidywane koszty na noclegów i przejazdy to:
1. osobodoba 87 zł.
2. autokar ok. 180 zł.
3. przewodnicy górscy, bilety do muzeów i wejścia na szlaki, spływ Dunajcem, Park Linowy na Gubałówce i bobsleje, kopalnia soli w Wieliczce, Kraków - Sukiennice, wejścia na basen na miejscu - 250 zł.

Spostrzeżenia po biwaku przydatne na kolonie:

Jeszcze raz dziekujemy dorosłym za pomoc w przeprowadzeniu biwaku, za namioty i rozłożenie namiotów, opiekę w czasie wędrówek.

1. Bagaż należy podzielić na dwie części np. do plecaka szkolnego włożyć rzeczy niezbędne do biwakowania i noclegu w kopalni w Wieliczce, np. ręcznik, przybory toaletowe, pidżamę,belizna na zmianę na trzy dni, do kopalni cieplejsza kurteczka, klapki pod prysznic, coś od deszczy, czapka od słońca. Tak, aby duży bagaż pozostał w autokarze.

2. Buty do chodzenia już rozchodzone - na każdą wyprawę całodniową w góry dziecko powinno założyć podwójne skarpety, dobrze byłoby, aby dziecko miało ze sobą nieduży bandaż elastyczny, gdyby stopa obtarła się.

3. Grupa jest wyposażona w kilka namiotów, jednak potrzebne są namioty, którymi dysponują rodzice, prosimy zgłaszać kto z dzieci może zabrać swój namiot i na ile miejsc.

Podobne biwakowanie możemy zaplanować na dwie noce na polu namiotowym nad Zegrzem połączone z nauką pływania na desce po 15 sierpnia na półkoloniach. Zapisy w zakrystii.

16 lipca wyjazd na Pole Namiotowe koło Wadowic na dwie noce i piesze wyprawy do Wadowic i okolic, jeden nocleg na dole w Kopalni Wieliczka, 19 lipca wyjazd do Poronina - piesze wyprawy szlakami górskimi.

• Druk zgody na przetwarzanie danych osobowych i ochronie wizerunku.