24 maja 2015r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa Księdza Proboszcza dr. Jana Gołąbka

We wspomnienie Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych 24 maja 1990 roku Ksiądz Jan Gołąbek otrzymał z rąk Księdza Prymasa Józefa Glempa święcenia kapłańskie w Archikatedrze Warszawskiej p. w. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela. Na motto życia wybrał cytat z Ewangelii Św. Jana "Potrzeba, by On wrastał, a ja się umniejszał." ( J3,30)

Po 25 latach w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego w naszej parafii obchodziliśmy Srebrny Jubileusz Święceń Kapłańskich Księdza Proboszcza. Był to szczególny czas, w którym mogliśmy podziękować za dziewięcioletni trud posługi duszpasterskiej Księdza Jana wśród nas.

Na zakończenie Uroczystej Eucharystii w intencji Jubilata przedstawiciele parafian złożyli Mu życzenia i wręczyli prezent oraz kosz z dwudziestoma pięcioma różami. Życzenia składały również dzieci Pierwszokomunijne, młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania, Liturgiczna Służba Ołtarza, Ruch Rodzin Nazaretańskich, Koła Różańcowe oraz Siostry Benedyktynki.

Uroczystość w obiektywach Naszych Parafian.