17 czerwca 2012

Odpust w Parafii Niepokalanego Serca Maryi

W niedzielę 17 czerwca w naszej parafii obchodziliśmy święto patronalne ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

Punktem centralnym była uroczysta Msza święta wraz z procesją eucharystyczną poprowadzoną przez księdza proboszcza Jana Gołąbka, w której uczestniczyli także ksiądz Michał Skibiński i ksiądz wikary Przemysław Połomski oraz licznie przybyli na uroczystość parafianie.

W godzinach popołudniowych nasi parafianie (i nie tylko) mieli okazję do wspólnego świętowania Odpustu podczas festynu z licznymi atrakcjami. Uczestnicy mieli okazję spróbować pysznego bigosu, chleba ze smalcem oraz domowych wypieków naszych parafianek. Dzieci chętnie angażowały się w zajęcia plastyczne i zabawy sprawnościowe. Dużym zainteresowaniem cieszył się wóz strażacki OSP w Jabłonnie oraz metalowe rumaki Klubu Motocyklowego "Zryw" w Otwocku. Nad częścią muzyczną czuwał pan Robert Wroński wraz z zespołem. Można było także posłuchać scholi parafialnej Ave Maris Stella oraz rodzin muzykujących z naszej parafii. Festyn zakończył się Apelem Jasnogórskim.

Pragniemy wyrazić wdzięczność Sponsorom, Ofiarodawcom i Instytucjom oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie Festynu dzięki którym mogliśmy wspólnie świętować nasz Odpust Parafialny.

Uroczystość w obiektywach Naszych Parafian.