Planowane zimowisko w Zakopanem 09 do 15 lutego 2025 r. dla młodych małżeństw i ich dzieci z grona ministrantów i scholki, rodzice odpowiadają za opiekę nad dziećmi lub zlecają na piśmie opiekę dorosłej osobie z grupy dorosłych uczestników wyjazdu.

Wyjazd 09 lutego po Mszy św. o godz. 7.00 wcześniej od 06.40 trzeba załadować bagaże. Należy zabrać krem od mrozu np. Dermosan.

Zapisanych na zimowisko prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki w zakrystii lub na konto parafialne.

Adres placówki: Ośrodek Wypoczynkowy Limba ul. Kośne Hamry 15A,
34-520 Poronin tel. + 48 018 20 74 042, 603 65 67 65 przewidywane koszty:

• Pobyt osobodoba - ceny z 2024 r. mogą ulec zmianie
  • dziecko do 14 roku życia: pokoje 3, 4 i 5 osobowe 140 zł.
  • młodzież do 18 roku życia 145 zł.
  • pokój 2 osoby dzieci i młodzież 165 zł.
  • dorośli pokój 3, 4 osobowy 180 zł.
  • autokar przy 50 osobach - 205 zł.
  • karnety całodniowe na stok ok. 110 zł.
  • narty wypożyczenie ok. 60 zł.
  • wejście na basen na miejscu 20 zł.
  • na wyjazd potrzebna jest odpowiednia kondycja fizyczna dlatego należy dziennie przede wszystkim robić kilkadziesiąt przysiadów, trochę biegania.
  • Ponieważ wyjazd jest parafialny, pieniądze nie mogą być przeszkodą w wyjeździe dziecka z rodzicami na zimowisko. Proszę podać na karteczce czy dziecko jedzie za pełną odpłatnością, czy częściową.
  • Potrzebne informcje dla osób pierwszy raz biorących udział w wyjeździe. Bardzo prosimy nie kupować nowych rzeczy, wystarczą te, które są na codzień używane - dotyczy to butów i kurtek. Na stoku dzieci mają kask i buty narciarskie, więc inne nie są potrzebne.
  • Wyjazd zimowy:
    - podręczny plecak
    - legitymacja szkolna
    - spodnie narciarskie lub ciepłe ortaliony
    - kurtka lub kombinezon narciarski
    - bielizna termiczna
    - rękawiczki, czapka, szalik
    - buty zimowe
    - jeśli ktoś posiada to sprzęt narciarski /kask, narty, buty, itp./
    - strój kąpielowy na basen, czepek
    - klapki pod prysznic, po pensjonacie
    - 2 ręczniki
    - przybory toaletowe
    - pidżama
    - zmiana bielizny
    - odzież wedle uznania: podkoszulki, bluzy, spodnie
    Jeśli jest taka potrzeba to proszę zaznaczyć dziecku jego rzeczy (spis na liście włożonej do walizki).

Jeśli dziecko przyjmuje leki:
    - proszę o informację osobiście do opiekuna grupy oraz opisać na kartce dawkowanie i upoważnienie na podawanie leków, łącznie z lekami - wszystko zapakowane w szczelnej torebce lub kosmetyczce
    Proszę o przekazanie ważnych informacji o dziecku opiekunowi grupy.

Na podróż:
    -  jeśli jest taka potrzeba to proszę wyposażyć dziecko w odpowiednie leki  /Aviomarin,  Lokomotiv, itp./
    - prowiant -proszę nie dawać dziecku napoi gazowanych i napoi w puszkach czy kartonikach
    - chusteczki higieniczne lub wilgotne
    - woreczki jednorazowe
    Dziecko po powrocie odbierają rodzice lub prawni opiekunowie. Inne osoby powinny posiadać upoważnienie a opiekun wcześniej być poinformowany.

1. Regulamin wyjazdu
    2. Karta zapisu do druku wydruki karty można pobrać z zakrystii